O nas

Nasza Firma zajmuje się montażem i sprzedażą nawiewników okiennych. Oferujemy nawiewniki różnych typów: od najprostszych ciśnieniowych po nawiewniki higrosterowane oraz profesjonalny montaż w stolarce okiennej istniejącej (już zamontowanej). Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i monterem nawiewników, przeszkolonym i sprawdzonym przez firmę BROOKVENT, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości nawiewników powietrza. Posiadamy specjalistyczny sprzęt pozwalający wykonać sprawnie szczeliny pod nawiewniki w oknach.

Jesteśmy także licencjonowanym dystrybutorem i monterem nawiewników okiennych firmy VENTEC S.C.

W 2014 r. poszerzyliśmy działalność firmy o produkcję moskitier okiennych i drzwiowych, w ofercie mamy również całą gamę osłon okiennych – nowoczesne i eleganckie rolety, plisy czy żaluzje. Nasze produkty zabezpieczą przed przenikaniem promieni słonecznych i dodadzą uroku pomieszczeniom.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, darmowy pomiar i wycenę, profesjonalny montaż i kompleksową pomoc w doborze poszczególnych modeli. Efektowny design, atrakcyjna cena i pełna funkcjonalność to największe atuty elementów dostępnych w naszym asortymencie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Zapewniamy wysoką jakość usług połączoną z konkurencyjnymi cenami.

Napisz do nas

Nawiewniki okienne

Nawiewnik powietrza to inaczej pasywny wlot powietrza, jest to małe urządzenie, które zamontowane w stolarce okiennej pozwala na „sączenie się” świeżego zewnętrznego powietrza do wnętrza mieszkania nawet przy szczelnie zamkniętych oknach. Powietrze zużyte zostaje wyparte i wylatuje kanałami wentylacyjnymi. W odróżnieniu od uchylenia okna zapobiegają one wyziębieniu mieszkania, dostawaniu się wody opadowej, insektów, a także ograniczają hałas.

Zobacz więcej

Moskitiery

Kiedy nadchodzą cieplejsze dni z przyjemnością otwieramy okna, wpuszczając powiew świeżego powietrza do naszych wnętrz. Niestety wraz z powietrzem wpuszczamy również owady, które potem są naszym utrapieniem. Wówczas warto pomyśleć o zamontowaniu wysokiej jakości moskitiery.

Zobacz więcej

Plisy okienne

Żaluzja plisowana jest odmianą osłon okiennych. Pełni funkcję eleganckiej dekoracji okien oraz działa jako zasłona przeciwsłoneczna. Swoje zastosowanie znajduje zarówno w nowoczesnych jaki i tradycyjnych wnętrzach.


Zobacz więcej

Rolety materiałowe

W gamie naszych produktów znajdą Państwo zarówno rolety w stylu klasycznym – Vegas Classic, pasujące do każdego wnętrza, jak również modele z fantazyjnym zakończeniem, Vegas Klaudia, które będą harmonizowały z Państwa nieszablonowymi wnętrzami.

Zobacz więcej

Rolety dzień/noc

System DZIEŃ/NOC to roleta w kasecie lub wolnowisząca. Urok tej rolety polega na wykorzystaniu wyrafinowanego dozowania światła i cienia. Nowoczesność i doskonała jakość w kilku dostępnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej