Rolety materiałowe

W gamie naszych produktów znajdą Państwo zarówno rolety w stylu klasycznym – Vegas Classic, pasujące do każdego wnętrza, jak również modele z fantazyjnym zakończeniem, Vegas Klaudia, które będą harmonizowały z Państwa nieszablonowymi wnętrzami.

Dla osób pragnących udekorować większe przestrzenie okienne polecamy modele Vegas Profil, mogące zasłonić okno do 3,30 m wysokości, a które jednocześnie nie tracą niczego ze swej klasycznej sylwetki.

Osobom chcącym dyskretnie zaakcentować swoje wnętrze polecamy roletę Vegas Mini. Nie musi być ona zamocowana w tradycyjny sposób i zasłaniać okno sukcesywnie od góry do dołu. Model Vegas Mini nie posiada kasetki a jedynie boczne prowadzenie żyłkowe. Pomimo że jest to najtańszy model w rodzinie Vegas, nic nie traci on na swej jakości.

Jeśli chcą Państwo zasłonić tylko dolne partie okna, oferujemy roletę Vegas Mix, która dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji pozwoli na dowolne kształtowanie powierzchni okiennej. Modele Vegas Mix pozwalają na zamocowanie kasety zarówno na górnej jak i dolnej ramie okiennej, co pozwala na zasłonięcie górnej lub dolnej części okna.

Materiały, które mogą zostać użyte do przyozdobienia okien, to nie tylko przebogata gama kolorystyczna ale również funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tkaniny nadające tylko akcent kolorystyczny wnętrzom jak i te o zdecydowanym kolorze, które będą zwracały uwagę na wystrój okna. Polecamy również warianty tkanin przepuszczających światło słoneczne, jak i odbijające je całkowicie lub modele zaciemniające wnętrze niczym rolety zewnętrzne.

 

Napisz do nas

Nawiewniki okienne

Nawiewnik powietrza to inaczej pasywny wlot powietrza, jest to małe urządzenie, które zamontowane w stolarce okiennej pozwala na „sączenie się” świeżego zewnętrznego powietrza do wnętrza mieszkania nawet przy szczelnie zamkniętych oknach. Powietrze zużyte zostaje wyparte i wylatuje kanałami wentylacyjnymi. W odróżnieniu od uchylenia okna zapobiegają one wyziębieniu mieszkania, dostawaniu się wody opadowej, insektów, a także ograniczają hałas.

Zobacz więcej

Moskitiery

Kiedy nadchodzą cieplejsze dni z przyjemnością otwieramy okna, wpuszczając powiew świeżego powietrza do naszych wnętrz. Niestety wraz z powietrzem wpuszczamy również owady, które potem są naszym utrapieniem. Wówczas warto pomyśleć o zamontowaniu wysokiej jakości moskitiery.

Zobacz więcej

Plisy okienne

Żaluzja plisowana jest odmianą osłon okiennych. Pełni funkcję eleganckiej dekoracji okien oraz działa jako zasłona przeciwsłoneczna. Swoje zastosowanie znajduje zarówno w nowoczesnych jaki i tradycyjnych wnętrzach.


Zobacz więcej

Rolety materiałowe

W gamie naszych produktów znajdą Państwo zarówno rolety w stylu klasycznym – Vegas Classic, pasujące do każdego wnętrza, jak również modele z fantazyjnym zakończeniem, Vegas Klaudia, które będą harmonizowały z Państwa nieszablonowymi wnętrzami.

Zobacz więcej

Rolety dzień/noc

System DZIEŃ/NOC to roleta w kasecie lub wolnowisząca. Urok tej rolety polega na wykorzystaniu wyrafinowanego dozowania światła i cienia. Nowoczesność i doskonała jakość w kilku dostępnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej